Animacja zdjęć

ZDJECIE Z ANIMACJA!!!

Na podstawie przesłanego i poprawionego zdjęcia wykonana jest symulacja ruchu. Film trwa minimum 10 sekund. Cena usługi to 35 zł.

Fotografie to uchwycone oraz utrwalone chwile – współcześnie w formie cyfrowej, a w przeszłości na taśmie. Te drugie z upływem czasu ulegają zniszczeniu, płowieją, tracą kolory i blakną. Na szczęście przy pomocy zaawansowanej technologii można nie tylko poddać stare zdjęcia renowacji. Poza przywróceniem im blasku, nadaniem widocznej na ich twarzach ostrości, można stworzyć z nich animację. Między innymi tym zajmuję się w swojej codziennej pracy. Jeżeli dysponujesz zdjęciami o dużej wartości sentymentalnej, mogę przygotować dla Ciebie specjalny film. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą, a następnie do kontaktu.
Czytaj więcej

Profesjonalna animacja ze zdjęcia

Koncepcja animowania zdjęć to stosunkowo nowy projekt, który dołączył do katalogu. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z moich usług, możesz nie tylko przywrócić starym zdjęciom lepszą jakość. Z łatwością nadasz im nowy wymiar, przenosząc je do XXI wieku. Animacja zdjęć sprawi, że zmienią się we współczesny film. Uchronisz je przed zapomnieniem, a także odmienisz ich charakter. Tylko od Ciebie zależy, która fotografia do mnie trafi. Zlecenie może dotyczyć starego zdjęcia nieżyjącego bliskiego albo zrobionego niedawno, np. w ramach żartu. Jeżeli chcesz, przygotuję film, który wywołuje rozbawienie lub łzy wzruszenia. Może być urodzinowym podarunkiem albo sentymentalną pamiątką. Cechuje mnie indywidualne podejście do każdego zadania. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań. Prześlij mi wytyczne, a opracuję dokładnie taką animację, jak sobie życzysz.

Animacja zdjęć – na czym polega?

Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta, wystarczy, że przekażesz mi odpowiednią fotografię. Animacja ze zdjęcia, którą otrzymasz, będzie efektem poddania go obróbce w specjalnym programie graficznym. Powstanie tym sposobem film trwający minimum 10 sekund. Zobaczysz na nim, jak utrwalony na fotografii człowiek porusza ustami, mruga, uśmiecha się czy marszczy brwi. Całość będzie sprawiała wrażenie, jakby to było prawdziwe nagranie. Brakuje w nim jedynie oryginalnego dźwięku. Pracuję na bazie przesłanej fotografii, którą najczęściej w jakimś stopniu poprawiam. W kolejnym kroku przystępuję do obróbki materiału, aby utworzyć mini film. Animowanie zdjęć polega na symulacji ruchu. Dzięki niemu możesz zobaczyć gesty oraz miny wykonywane przez kogoś, kto np. od dawna nie żyje. Taka animacja może być wspaniałym prezentem dla bliskiej Ci osoby, babci czy dziadka, rodziców, przyjaciółki etc. Obdarowana poczuje się, jakby cofnęła się w czasie. Stosunkowo prostą metodą możesz sprawić jej ogromną przyjemność – ponownie ożywić konkretny moment z przeszłości.

Tworzenie animacji ze zdjęć

Serdecznie zachęcam do skorzystania z moich usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do Twojej dyspozycji. Chętnie udzielę wyjaśnień na temat animacji fotografii, mogę też doradzić wybór najlepszego zdjęcia do tego typu projektu. Jestem pewien, że utworzona przeze mnie animacja przypadnie do gustu zarówno Tobie, jak i każdej osobie, której ją zaprezentujesz.