Zdjęcie na drewnie - przenoszenie fotografii na drewno

Zdjęcie na drewnie

Przenieś swoje odrestaurowane zdjęcie na drewno i zrób zaskakującą pamiątkę sobie bądź najbliższym.

Oferta obejmuje transfer zdjęcia na powierzchnię drewnianą o wymiarach 20x15x2 cm. Cena wykonania 75 zł z przesyłka. 

Badz 30x20x2 cm. Cena wykonania 99 zł z przesyłą. 

Całość polakierowana stanowi świetny zamiennik dla ramki. Można zawiesić na ścianie. Czas realizacji 14 dni. Możliwość umieszczenia cytatu/wiersza/podpisu/życzeń po drogiej strony zdjęcia. 

 

Czym charakteryzuje się proponowane zdjęcie na drewnie?

Podstawową cechą, która odznaczają się oferowane przeze mnie zdjęcia na drewnie, jest ich unikalność. Unikalność ta wynika po pierwsze z wyjątkowości samych dostarczanych przez klienta fotografii, po drugie natomiast jest zasługą specyfiki drewna. Każdy jego bloczek bowiem charakteryzuje się niejednorodnym układem słojów, który w zależności od Twojego życzenia może być mniej lub bardziej widoczny spod fotografii. Dodatkowo zapewniam również wiele różnych technik obróbki nadsyłanych przez Was zdjęć, co umożliwia uzyskanie np. niezwykle efektownych kompozycji kontrastowych lub monochromatycznych.

Oprócz tego warto również zaznaczyć, że druk zdjęcia na drewnie realizuję za pośrednictwem metod gwarantujących wysoką ostrość oraz dużą głębię kolorów, a także przekładających się na optymalne parametry wytrzymałościowe finalnego produktu. W związku z tym wykonywany przeze mnie transfer zdjęcia na drewno jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też ponadprzeciętnie odporny na zadrapania czy oddziaływanie intensywnego nasłonecznienia. Jednocześnie wysoką trwałością odznacza się także sama powierzchnia, na którą nanoszone są fotografie, zatem nie musisz obawiać się o jej pękanie czy butwienie na skutek wilgotnego powietrza.

Czytaj więcej

Fotografia na drewnie – unikalna i spersonalizowana ozdoba wnętrza

Stare zdjęcia mają w sobie niesamowity potencjał dekoracyjny, który stosunkowo łatwo wykorzystać. Aby było to możliwe, w pierwszej kolejności należy je oczywiście odrestaurować i stworzyć ich kopię cyfrową. Dysponując nią, wachlarz naszych możliwości staje się naprawdę duży, bowiem możliwy jest jej wydruk w nieograniczonych ilościach i na bardzo rozmaitych materiałach.

Jedną z najciekawszych opcji wydaje się właśnie przenoszenie zdjęć na drewno. Jest to niestety rozwiązanie wciąż rzadko spotykane, ale m.in. dzięki temu unikalne i silnie przykuwające uwagę odwiedzających nas gości. Ładne fotografie w tradycyjnych ramkach – nawet bardzo efektownych – nikogo raczej specjalnie nie zaskoczą i nie wywrą szczególnie dużego wrażenia. Zdjęcia wydrukowane na drewnie natomiast są czymś na tyle oryginalnym, że mało kto przejdzie obok nich obojętnie.

Ich potencjał aranżacyjny dodatkowo zwiększa mnogość sposobów ekspozycji. W zależności od swojego życzenia możesz umieszczać je jedne na drugim, trzymać za szklaną gablotką, bezpośrednio na biurku czy też nawiercić otwory i przymocować do ściany. Dodatkowo barwy, filtry kolorystyczne i obecne na fotografiach motywy są kwestią zupełnie indywidualną. Fakt ten sprawia, że mimo iż zdjęcie na drewnie co do zasady najlepiej sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych czy eko, w praktyce z łatwością można dopasować je do specyfiki niemal dowolnego innego stylu.

Jak powszechnie wiadomo, drewno jest materiałem naturalnym, ponadczasowym i niezwykle uniwersalnym. Fotografie także doskonale sprawdzają się w zasadzie w każdej przestrzeni. Łącząc zatem oba te elementy w jeden obiekt, uzyskać możesz nietuzinkową, osobistą ozdobę o sentymentalnej wartości do umieszczenia gdziekolwiek zechcesz.

Jeżeli zatem zainteresowała Cię proponowana usługa transferu zdjęcia na drewno i skrywający się w takim rozwiązaniu potencjał, serdecznie zapraszam do kontaktu. Wcześniej przedstawiłem już jej koszty ogólne, natomiast w przypadku konieczności uprzedniego odrestaurowania oryginalnej odbitki planowanego do uzyskania zdjęcia na drewnie cena ustalana jest indywidualnie (w każdym przypadku wycena jest przy tym bezpłatna i niezobowiązująca).